Životopis

Wraith je divoká bojovnice schopná rychlých a smrtících útoků, zmanipulovat časoprostor otevřením trhlin v realitě – ale nemá ani ponětí, jak se k tomu dostala. Před několika lety se probudila v zařízení IMC pro zadržení duševně nemocných a nepamatovala si nic ze svého předchozího života. Taky začala v hlavě slýchávat vzdálený šeptající hlas, který ji dokázal udržet bdělou celé dny. Přesto, že ji začínal dohánět k šílenství, když jej začala poslouchat a věřit mu, dokázal jí pomoct ovládnout svou nově nalezenou sílu prázdné manipulace a utéct z tohoto zařízení.

Odhodlaná odhalit svou pravou identitu začala pátrat, aby zjistila víc o experimentech. Mnoho starých výzkumných zařízení je ale pohřbeno pod arénami Apex Games. Wraith se přidala k soutěžení a s každým utkáním se dostává blíže k pravdě.

Into the Void – Taktická schopnost

Wraith při aktivování schopnosti vejde do tvz. ,,voidu,, za pomoci kterého se dokáže vyhnout nepřátelské palbě. Když je Wraith ve voidu, vytváří v reálném světě za sebou modrou zář.

  • Cooldown – 15 vteřin
  • Trvání – 3 vteřiny

Voices from the Void – Pasivní schopnost

Hlas vás varuje, když se blíží nebezpečí. Zpoždění na varování vaších spoluhráču je 6 vteřin. Cooldown na samotnou abilitu je 10 vteřin.

Dimensional Rift – Ultimátní schopnost

Wraith vytvoří oboustranný portál, za pomoci kterého se můžete rychle pohybovat mezi lokacema. Při tvoření portálu se vám zvýší rychlost pohybu o 25%

Cooldown – 150 vteřin

Trvání portálu – 60 vteřin