Životopis

Mirage je ten typ člověka, co rád vyčnívá. Jako nejmladší ze čtyř bratrů perfektně tropil hlouposti, aby se mu dostalo pozornosti. Jediná věc, kterou bral vážně byla technologie Holo-Pilot, kterou pro průmysl (tvořící iluze) představila jeho matka. …mechanismy a naučil se vše o nich. I potom, co jeho bratr během Frontierské války zmizel v boji, Mirage se svou matkou pokračovali ve vyvíjení holo přístrojů, a to je sblížilo.

Když pracoval jako barman, aby vyšel s penězi, slyšel od svých zákazníků úžasné příběhy o Apex Games a o bohatství a slávě, které přicházely s vítězstvím. Přesto, jak dobře obojí znělo, věděl, že nemohl riskovat a opustit svou matku bez dětí, než mu dala sadu upravených holo přístrojů a řekla, ať jde za svými sny. Dnes je Mirage životem Apex Games, přelstívá soupeře a ohromuje publikum po celých Outlands.

Psyche Out – Taktická schopnost

Mirage vyšle holografickou návnadu na místo které si určí, aby nepřítele zmátl.

  • Cooldown – 15 vteřin
  • Trvání – 15 vteřin

Encore! – Pasivní schopnost

Automaticky vypustí návnadu a aktivuje neviditelnost na pět sekund, pokaždé, když je Mirage sražen. Doba neviditelnosti je 5 vteřin.

Vanishing Act – Ultimátní schopnost

Mirage aktivováním své ultimátní schopnosti vypustí team návnad aby zmátl nepřítele a sám se zneviditelní. V době neviditelnosti nemůžete používat zbraň.

  • Cooldown – 150 vteřin
  • Trvání – 5 vteřin
  • Počet návnad – 6