Životopis

Ajay Che neboli Lifeline není někdo, koho byste čekali v Apex Games. Jako dítě bohatých vyděračů odešla z domu, když se dozvěděla o tom, co její rodina způsobila a přidala se k Frontier Corps, dobročinné organizaci na podporu chudých společenství z Frontier. Od té doby zasvětila svůj život pomoci ostatním a přidala se k Apex Games, aby ze svých výher poskytla prostředky pro Frontier Corps.

Nikdo v Games není nevinný a všichni ví, do čeho šli. A když každé z jejího vítězství pomůže chudým, Lifeline nemá problém být součástí takového populárního krvavého sportu. Nebo si to tak sama vysvětluje. Může znít sarkasticky a bezcitně, ale hluboko uvnitř chce pomáhat ostatním a učinit svět lepším. Pokud to znamená, že při tom bude muset pár lidí obětovat, tak budiž.

D.O.C. Heal Drone – Taktická schopnost

Lifeline vyhodí svůj Drone of Compassion, aby automaticky uzdravili všechny legendy v okolí.

  • Cooldown – 60 vteřin
  • Trvání – 20 vteřin
  • Léčení – 5 HP/s
  • Rádius léčení – 128 jednotek

Combat Medic – Pasivní schopnost

Lifeline má schopnost zvednout sražené spoluhráče o 25% rychleji. Při zvedání spoluhráče se taktéž vytvoří štít, který brání vás a vašeho sraženého spoluhráče před nepřátelskou palbou. Tento štít se nedá zničit a zmizí, jakmile je spojenec zpátky na vlastních nohou.Taktéž léčivé předměty se používají o 25% rychleji.

Care Package – Ultimátní schopnost

Lifeline označí bod, na který se z nebe snese drop s vysoce kvalitním vybavením.

  • Cooldown – 360 vteřin
  • Doba přistání – 15 vteřin